خرید هاست

با ارائه انواع مختلف سرویس‌ میزبانی، پاسخگوی خواسته‌های شما هستیم. متناسب با بودجه و نوع کاربری‌تان، هاست موردنیاز خود را به‌سادگی انتخاب کرده و از امنیت، کیفیت و سرعت خدمات، لذت ببرید!

Iran Linux Hosting
هاست اشتراکی ایران

ارائه هاست اشتراکی ایران مناسب وبسایت های عادی و نسبتا کم بازدید، بر روی درایو NVMe، هاست لینوکس ایران از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد با پنل قدرتمند cPanel و وبسرور LiteSpeed ارائه می شود.

شروع قیمت از

24,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Germany Linux Hosting
هاست اشتراکی آلمان

هاست لینوکس آلمان از دیتاسنتر هتزنر آلمان بر روی درایو NVMe ارائه می شود که از سرعت فوق العاده ای برخوردار است،هاست لینوکس هتزنر توسط cPanel با وبسرور لایت اسپید ارائه می شود.

شروع قیمت از

24,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Germany WordPress Hosting
هاست وردپرس آلمان

هاست سازمانی مناسب وبسایت ها و اپلیکیشن هایی است که دارای بازدید بیشتری هستند و منابع پردازشی بیشتری نسبت به هاست اشتراکی لینوکس به آن اختصاص داده شده است.وبسرور لایت اسپید و کش لایت اسپد از مشخصه های اصلی این نوع میزبانی می باشد.

شروع قیمت از

109,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Iran cPanel Hosting
هاست وردپرس ایران

هاست سازمانی ایران از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد برای سایت هایی که منابع سخت افزاری بیشتری نیاز دارند مناسب است تا بتوانند بدون کمبود منابع میزبان بازدید بیشتری باشند. داشتن وبسرور LiteSpeed و استفاده از ماژول کش لایت اسپید بر روی cPanel از مشخصه های هاست سازمانی می باشد.

به زودی

مشاهده پلن
Email Hosting
هاست ایمیل ایران

هاست ایمیل ایران در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد میزبانی می شود و برای ارسال و دریافت ایمیل های شرکتی و سازمانی کاربرد دارد و استفاده از آن برای مصارف تبلیغاتی و ارسال انبوه مجاز نمی باشد.

به زودی

مشاهده پلن
Email Hosting
هاست ایمیل خارج از کشور

هاست ایمیل اروپا در کشور آلمان از دیتاسنتر هتزنر ارائه می شود، هاست هتزنر برای استفاده در ارسال و دریافت ایمیل های بین المللی می تواند یکی از گزینه های مناسب باشد که با شبکه جهانی اینترنت از طریق قوی ترین آپلینک ها در ارتباط است.

به زودی

مشاهده پلن