فصل اول : تعاریف

۱٫۱-مشترک : به شخصی حقیقی یا حقوقی که با ثبت نام در مرکز کاربران و نسبت به پرداخت هزینه اقدام می نماید .

۱٫۲-سرویس : هر یک از خدمات مجازی ، حقیقی ، طراحی ، برنامه نویسی و فضای قابل اجاره

۱٫۳-مرکز کاربران : آدرسی که در آن مشترک می تواند از آخرین وضعیت سرویس های خود و نیز ارائه درخواست های پشتیبانی استفاده کند .

۱٫۴-تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

۱٫۵-Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده نامه رضایت داشته باشد .

۱٫۶-منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که بازدید کنندگان آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان حافظه اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

۱٫۷-منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان پردازنده اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

فصل دوم : قوانین مرتبط با هاست های پرسرعت

۲٫۱-استفاده از هاست اشتراکی به عنوان فایل هاستینگ و دانلود و چت ممنوع می باشد .

۲٫۲-استفاده از اسکریپت های مخرب و نا متعارف که به سرور و سایر سایت های مشتریان آسیب می رساند ممنوع می باشد .

۲٫۳-استفاده از اسکریپت هایی که بیش از اندازه از منابع سرور استفاده می کنند مانند لیچ و غیره ممنوع می باشد .

۲٫۴-ارسال ایمیل به قصد : تبلیغات , مزاحمت , بالک و خلاف قوانین کشور ارسال نماید ممنوع مي باشد اکانت او به صورت کامل پاک خواهد شد . برای هر دامین محدودیت ارسال ۲۴۰۰ ایمیل در روز(۱۰۰عدد در يك ساعت) وجود دارد , اگر چنانچه کاربری بیش تر از این حد مجاز ایمیل ارسال کند سیستم به طور خودکار اجازه خروج ایمیلی دیگر را به کاربر نمیدهد .

۲٫۵- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده ( مانند میزان پهنای باند ، میزان فضا ، تعداد ایمیل ، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده ، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

۲٫۶-سرویسهای میزبانی بعد از ۳ روز در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد

۲٫۷-سرویس های میزبانی در صورتی که از تاریخ تمدید آنها ۲۰روز گذشته باشد و کاربر نصب به تمدید اقدام نکند کلیه فایلهای آن سرور پاک می شود.

۲٫۸-میزبان داده فایرسرور تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

فصل سوم : قوانین مرتبط به سرور های مجازی و اختصاصی

۳٫۱- استفاده از سرور های مجازی و سرور های اختصاصی برای مصارفی همچون سرویس های رفع فیلتر و پراکسی غیر مجاز می باشد و در صورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد.

فصل چهارم : قوانین مخصوص نمایندگان

۴٫۱-نماینده ها موظف به رعایت قوانین هاست های اشتراکی ‏می باشند.در صورت عدم رعایت قوانین مدیر سرور این اجازه را دارد اکانت های ‏مشتریان را بدون اطلاع قبلی ساسپند نمایند.نماینده می تواند در پنل نمایندگی دلیل ‏ساسپند شدن اکانت مشتری را مشاهده نماید.‏

۴٫۲-اتمام سرویس نمایندگی : تا ۷ روز مشتری فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست ، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد .

۴٫۳- فایرسرور هیچ گونه مسئولیتی در مورد پشتیبانی زیر مجموعه های نماینده ندارد و پشتیبانی آنها بر عهده نماینده می باشد .

۴٫۴- فایرسرور اجازه دارد در صورتی که هر ی از سایت ها زیر مجومعه نماینده تخلف مانند اسپم استفاده بیش از حد از منابع ، لیچ و… انجام دهد سرویس وی را مسدود نماید.

فصل پنجم : قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی

۵٫۱ – از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد . )لازم به ذکر است که برای جلوگیری از انتقال دامنه میتوانید از طریق کنترل پنل خود وضعیت دامنه را به حالت قفل (Registrar Lock) در آورید.)

۵٫۲ – مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.

۵٫۳ – برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

۵٫۴ – مشتری موظف است هنگام سفارش دامنه های ملی از نیک هندل صحیح و مطعلق به خود استفاده کند و فایرسرور مسئولیتی جهت اثبات و صحت آن ندارد همچنین در رابطه با دامنه های بین الملل در صورت از دسترس خارج شدن خود به خود دامنه یا هرگونه اتفاقات جانبی فایرسرور مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود در نظر داشته باشید که رجیسترار های بین المللی طبق قوانین OFAC با شخصیت ایرانی مشکل دارند.

۵٫۵ – مشتری هنگام سفارش دامنه ملی شناسه های مجاز رو باید خودم و نمایندگان انتخاب نموده باشد در غیر این صورت در صورتی که پس از گذشت ۴۸ساعت اقدام به انتخاب شناسه صحیح نکند دامنه لغو و هزینه آن بازگشت نمیخورد.

۵٫۶ – فایرسرور مسئولیتی در قبال تایید یا تایید نشدن دامنه انتخابی ندارد، و اطلاعیه های ایمیل در رابطه با عملیات دامنه اعم از انتقال، تحریم دامنه، عدم تایید دامنه و به هر عنوان دیگر فقط برای کاربری که ایمیل را به عنوان مالک دامنه ثبت نموده است ارسال می شود و نماینده اطلاعی از ایمیل ها ندارد، تنها نقش نماینده رابط مالی بوده و حتی در مورد پشتیبانی نیز خود کاربر باید با رجیسترار در ارتباط باشد نماینده دسترسی برای پیگیری موضوعات تحریمی OFAC و هر گونه موارد مشابه را ندارد.

۵٫۷ – فایرسرور مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.

۵٫۸ – از آنجا که فایرسرور ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه فایرسرور نخواهد کرد.

۵٫۹ – در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از فایرسرور از طریق پرتال کاربران،فایرسرور حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

فصل ششم : قوانین مربوط به طراحی

۶٫۱ – در کلیه سفارشات طراحی برای آغاز کار ۷۰% از هرینه کل پروژه دریافت می گردد.

۶٫۲ – کلیه مشتریانی که سفارش طراحی قالب داده باشند باید کپی رایت مربوط به فایرسرور (عبارت طراحی شده توسط: فایرسرور) را بدون تغییر و یا دستکاری حفظ نمایند

۶٫۳ – در صورت تمایل به حذف کپی رایت می بایست ۳۰% هزینه مازاد بر وجه طراحی جهت حذف کپی رایت به واحد طراحی و توسعه فایرسرور پرداخت نمایند.

۶٫۴ – فایرسرور سرور مسئولیتی در قبال ادیت رایگان محصولات ندارد .

۶٫۵ – فایرسرور این اجازه را دارد که در صورتی که مشتری کپی رایت فایرسرور را حذف یا ادیت نمود محصول وی را برای فروش یا به صورت رایگان قرار داهد.

۶٫۶ – هزینه طراحی سفارشی که در فاکتور به مشتری ارائه میگردد معتبر می باشد و هزینه ارائه شده اولیه تنها هزینه براوردی پروژه می باشد .

۶٫۶ – فایرسرور مسئولیتی در قبال عدم هماهنگی قالب با نسخه جدیدتر CMS یا افزونه های احتمالی ندارد .

۶٫۷ – فایرسرور مسئولیتی در قبال بهم ریختگی قالب به دلیل دستکاری های ناشیانه یا نصب پلاگین ها ندارد .

۶٫۸ – فایرسرور سرور مسئولیتی در قبال آموزش کار با قالب ، سایت و… یا انتقال مطالب و ویرایش مطالب ندارد .

فصل هفتم : قوانین مربوط به بازگشت هزینه

۷٫۱-عودت مبلغ تا ۷ روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر و با کسر کارمزد انتقال امکان پذیر می باشد:

الف )داون بودن سرور برای مدت بیش از ۸ ساعت.

ب )پایین بودن سرعت سرور از سرعت استاندارد جهانی تعیین شده

ج ) وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)

۷٫۲-مدت زمان بازگشت هزینه از ۲۴ساعت تا ۷۲ساعت متغیر می باشد پس قبل از ۷۲ساعت مجدد درخواست ننمائید.

۷٫۳-مشتری موظف است که قبل از کنسل کردن سرویس خود ، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد . چون به محض کنسل نمودن سرویس ، سرویس مشتری حذف خواهد شد

۷٫۴- * بازگشت هزینه فقط شامل سرویس میزبانی وب میباشد و سرویس های نمایندگی ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ،دامین را شامل نمی شود .

۷٫۵ – ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

۷٫۶ – برگشت پول با درخواست کتبی مالک می باشد که میبایست تصویر کارت ملی را به همراه درخواست کتبی به فایرسرور سرور ایمیل یا از طریق سامانه پشتیبانی ارسال نمایند تا پس از تطابق با مشخصات کاربری عودت انجام شود. لازم به ذکر هست درصورت استفاده از نام های مستعار و عدم تطابق آن با کارت شناسایی ارائه شده هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.