سرور مجازی آمریکا

فایر سرور ارائه دهنده خدمات سرور مجازی آمریکا به صورت ابری از دیتاسنتر هتزنر می باشد، این سرور ها در دیتاسنتر هتزنر واقع در منطقه Ashburn, Virginia (USA) می باشد که با استفاده از پردازنده AMD و استوریج های قدرتمند NVMe در حال ارائه خدمات می باشد.

سرور مجازی آمریکا از دیتاسنتر هتزنر

ارائه سرور مجازی ابری از آمریکا واقع در دیتاسنتر هتزنر، لوکیشن جدید دیتاسنتر Hetzner

پلن ها
تعرفه ماهیانه
VCPUS
RAM
NVMe
Traffic
2766
CPX11

215,000 تومان

2 هسته

2 گیگابایت

40 گیگابایت

20 ترابایت


ثبت سفارش
2766
CPX21

315,000 تومان

3 هسته

4 گیگابایت

80 گیگابایت

20 ترابایت


ثبت سفارش
2766
CPX31

600,000 تومان

4 هسته

8 گیگابایت

160 گیگابایت

20 ترابایت


ثبت سفارش
2766
CPX41

950,000 تومان

8 هسته

16 گیگابایت

240 گیگابایت

20 ترابایت


ثبت سفارش
2766
CPX51

1,950,000 تومان

16 هسته

32 گیگابایت

360 گیگابایت

20 ترابایت


ثبت سفارش

سرور مجازی آمریکا از دیتاسنتر هتزنر

محصولات Hetzner Cloud در Ashburn بر روی سرورهای Hetzner، در پارک مراکز داده در ایالات متحده میزبانی می شوند. این مکان حدود 45 دقیقه با ماشین از واشنگتن، پایتخت ایالات متحده، دی سی فاصله دارد و اولین مکان ابری Hetzner در خارج از اروپا است.

ما نمونه های ابری خود را در مراکز داده خودمان در آلمان و فنلاند میزبانی می کنیم. در Ashburn، ویرجینیا (ایالات متحده آمریکا)، ما همچنین سرورهای ابری مبتنی بر AMD و ویژگی های ابری را ارائه می دهیم. مکان Ashburn در منطقه ای با نام مستعار “کوچه مرکز داده” است که یکی از مناطق بسیار قاچاق در آمریکای شمالی است و نزدیکی ما به آن را ایده آل می کند.

مشتریان سازمانی

برخی از مشتریان خصوصی و سازمانی که ما را انتخاب کرده اند

سوالات متداول

انعطاف پذیر، بدون توقف، همیشه پایدار

VPS (Virtual Private Server) یا سرور مجازی، یکی از انواع حالت‌های میزبانی وب است.در VPS با استفاده از فن آوری مجازی سازی مانند Xen,vmware ,ESXI وVirtuozzo با بهره‌گيری از سخت‌افزار سرور های قدرتمند شرکت هایی مانند HPE, DELL-EMC و ... ،به چندين VPS با امکانات يکسان يا متفاوت تقسيم می‌شود.

VPS با تکیه بر ویژگی‌هایی مانند انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری و امنیت بیشتر نسبت به هاست‌ اشتراکی، می‌تواند تجربه یک سرور اختصاصی را به کاربران ارائه دهد و در آن دیگر نیاز به در نظر گرفتن فضای اختصاصی فیزیکی برای سرور نیست.گوگل نیز یکی از ارائه دهندگان سرور مجازی است که سرور مجازی گوگل یکی از محبوب ترین سرویس های ابری گوگل می باشد.

در صورتی که مدیریت سرور را خودتان انجام می دهید، با توجه به منابع خریداری شده می توانید سایت های متعدد را بر روی سرور مجازی خود میزبانی نمایید.

 

اما اگر مدیریت سرور را به فایر سرور سپرده باشید باید حتماً قبل از اینکه سرویس اضافه ای روی سرور بیاورید هماهنگی لازم را با فایر سرور انجام دهید تا بررسی های مربوطه از نظر منابع سرور انجام شود تا برای سایر وبسایت های شما دچار کمبود منابع نشوید.

در سرور مجازی شما به تمام منابع خریداری شده از نظر رم و پردازنده دسترسی دارید و همچنین دسترسی Root سرور در اختیار شماست و هر موردی را که نیاز داشته باشید طبق قواعد سیستم عامل مربوطه می توانید نصب و اجرا کنید. در صورتی که کانفیگ وبسرور های لایت اسپید و انجین ایکس انجام شود،سرعت بارگذاری در سرور مجازی نسبت به هاست اشتراکی بیشتر است.

بله هرچند استفاده از پنل هایی مانند cPanel, CWP, Plesk, DirectAdmin آسان می باشد اما با توجه به اینکه سرور مجازی یک نوع سرویس مدیریت نشده می باشد باید شما با موارد فنی و مدیریت آن آشنا باشید تا در زمان وجود مشکل در وبسرور و موارد مشابه بتوانید آن را حل کنید.

در صورتی که شما با مدیریت سرور آشنایی ندارید، می توانید مدیریت سرور را به تیم پشتیبانی فایر سرور بسپارید.

در سرور مجازی شما می توانید نسخه های مختلف سیستم عامل های لینوکسی مانند Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora و سیستم عامل ویندوز مانند Windows Server 2016, Windows Server 2019 را نصب و استفاده نمایید. 

پیشنهاد فایرسرور، سرور مجازی با مشخصات حداقل 4 گیگ رم و 2 هسته پردازنده می باشد.