سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران پهنای باند نامحدود برج میلاد VPS خدماتی است با امکانات سخت‌افزاری اختصاصی و قابل گسترش بر روی مجموعه‌ای از سرورهای پرتوان که امکان گسترش منابع سخت‌افزاری را برای مشترک فراهم نموده و همچنین با بهره‌گیری از کنترل پانل امکان مدیریت سرور را از راه دور تامین می‌نماید.سرور خصوصی مجازی (Virtual Private Server) بیشتر امکانات یک سرور واقعی را داراست اما حدود سخت افزاری آن بوسیله نرم افزارهای مخصوص به صورت مجازی تعیین شده است.

با خرید سرور مجازی فایرسرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

سرور مجازی ایران از دیتاسنتر برفراز برج میلاد بلند ترین برج مخابراتی کشور

پلن ها
حافظه رم
مقدار پردازنده
حافظه دیسک
پهنای باند
زمان تحویل
نحوه احراز هویت
دیتاسنتر
تعرفه ماهیانه
143
IR-SSD-1G

1 گیگابایت

1 هسته

20 گیگابایت

نامحدود منصفانه

تحویل آنی بعد احراز هویت

تصویر کارت ملی

آسیاتک، برج میلاد

199,000 تومان


ثبت سفارش
143
IR-SSD-2G

2 گیگابایت

2 هسته

30 گیگابایت

نامحدود منصفانه

تحویل آنی بعد احراز هویت

تصویر کارت ملی

آسیاتک، برج میلاد

235,000 تومان


ثبت سفارش
143
IR-SSD-4G

4 گیگابایت

3 هسته

60 گیگابایت

نامحدود منصفانه

تحویل آنی بعد احراز هویت

تصویر کارت ملی

آسیاتک، برج میلاد

350,000 تومان


ثبت سفارش
143
IR-SSD-6G

6 گیگابایت

4 هسته

70 گیگابایت

نامحدود منصفانه

تحویل آنی بعد احراز هویت

تصویر کارت ملی

آسیاتک، برج میلاد

420,000 تومان


ثبت سفارش
143
IR-SSD-8G

8 گیگابایت

6 هسته

90 گیگابایت

نامحدود منصفانه

تحویل آنی بعد احراز هویت

تصویر کارت ملی

آسیاتک، برج میلاد

499,000 تومان


ثبت سفارش

افزودنی های بعد خرید سرور مجازی ایران

پیشنهاد ما به شما کاربر عزیز ارتقاء پلن سرویس می باشد که مطمعناً مقرون به صرفه تر از اضافه کردن ادآن سرویس می باشد.

هر IP اضافی
35,000 تومان ماهیانه
هر پردازنده اضافی
45,000 تومان ماهیانه
هر گیگ رم اضافی
45,000 تومان ماهیانه
هر 10 گیگ NVMe اضافی
40,000 تومان ماهیانه

میزبان امن داده های شما در بزرگترین دیتاسنتر محتوایی کشور در برج میلاد هستیم

سیستم های اعلام و اطفا حریق
گیت های کنترل تردد
پشتیبانی فنی 24 ساعته
سیستم برق اظطراری و کولینگ
1Gbp/s
img130 دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد
border

با سرورهای فایرسرور وب سایت شما همیشه آنلاین

آپتایم بالای سرورها
درایو های NVMe/SSD
پینگ تایم پایین داخل کشور
دارای AntiDDos سخت افزاری

سرور مجازی لینوکس ایران

در هنگام خرید سرور مجازی ایران با سیستم عامل لینوکس شما می توانید انواع سیستم عامل های لینوکسی را جهت نصب انتخاب نمائید، سرور مجازی لینوکس ایران امکان نصب سیستم عامل های CentOS, Ubuntu, Debian, AlmaLinux و سایر سیستم عامل ها را دارد.نسخه های قبل ارائه:

 • Ubuntu 18.04
 • Ubuntu 20.04
 • CentOS 7
 • CentOS 8
 • AlmaLinux
 • Issabel
 • Debian
 • Fedora

سرور مجازی ویندوز ایران

سرور مجازی ویندوز ایران برای نرم افزار های ویندوزی، وبسرور های ویندوزی مانند IIS، یا وب پنل های ویندوزی مانند Plesk قابل ارائه می باشد و همچنین برخی از کاربران برای اجرای زبان های ASP.NET و سایر موارد از سرور مجازی ایران با سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند.در هنگام خرید vps ایران می توانید نسخه های سیستم عامل ویندوزی زیر را انتخاب نمائید:

 • Windows Server 2008
 • Windows Server 2012
 • Windows Server 2016
 • Windows Server 2019
 • Windows Server 2022

خرید سرور مجازی ایران

با قابلیت های شگفت انگیز سرور مجازی ایران فایر سرور، سایت شما به صورت 24 ساعته با آپتایم 99.9% آنلاین خواهد بود، وهمچنین با توجه به زیرساخت مستحکم فایر سرور در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد وبسایت شما با کمترین تاخیر برای کاربران ایرانی بارگذاری خواهد شد، استفاده از درایو های NVMe و سرور های برند HPE کمترین تاخیر در زمان پاسخگویی به درخواست کاربران شما را فراهم می سازد. زیرساخت شبکه فایر سرور متشکل از فایروال ها، روتر ها و سویچ های برند اول جهان شرکت CISCO می باشد که بهترین کیفیت شبکه را برای سرویس شما فراهم می سازد.

سوالات متداول

انعطاف پذیر، بدون توقف، همیشه پایدار

VPS (Virtual Private Server) یا سرور مجازی، یکی از انواع حالت‌های میزبانی وب است.در VPS با استفاده از فن آوری مجازی سازی مانند Xen,vmware ,ESXI وVirtuozzo با بهره‌گيری از سخت‌افزار سرور های قدرتمند شرکت هایی مانند HPE, DELL-EMC و ... ،به چندين VPS با امکانات يکسان يا متفاوت تقسيم می‌شود.

VPS با تکیه بر ویژگی‌هایی مانند انعطاف‌پذیری، مقیاس‌پذیری و امنیت بیشتر نسبت به هاست‌ اشتراکی، می‌تواند تجربه یک سرور اختصاصی را به کاربران ارائه دهد و در آن دیگر نیاز به در نظر گرفتن فضای اختصاصی فیزیکی برای سرور نیست.گوگل نیز یکی از ارائه دهندگان سرور مجازی است که سرور مجازی گوگل یکی از محبوب ترین سرویس های ابری گوگل می باشد.

کاربر عزیز، با توجه به دستور پلیس فتا و مقامات قضائی، داشتن اطلاعات هویت کاربران و همخوانی آن با کارت بانکی مربوطه الزامی می باشد.

در صورتی که مدیریت سرور را خودتان انجام می دهید، با توجه به منابع خریداری شده می توانید سایت های متعدد را بر روی سرور مجازی خود میزبانی نمایید.

 

اما اگر مدیریت سرور را به فایر سرور سپرده باشید باید حتماً قبل از اینکه سرویس اضافه ای روی سرور بیاورید هماهنگی لازم را با فایر سرور انجام دهید تا بررسی های مربوطه از نظر منابع سرور انجام شود تا برای سایر وبسایت های شما دچار کمبود منابع نشوید.

در سرور مجازی شما به تمام منابع خریداری شده از نظر رم و پردازنده دسترسی دارید و همچنین دسترسی Root سرور در اختیار شماست و هر موردی را که نیاز داشته باشید طبق قواعد سیستم عامل مربوطه می توانید نصب و اجرا کنید. در صورتی که کانفیگ وبسرور های لایت اسپید و انجین ایکس انجام شود،سرعت بارگذاری در سرور مجازی نسبت به هاست اشتراکی بیشتر است.

بله هرچند استفاده از پنل هایی مانند cPanel, CWP, Plesk, DirectAdmin آسان می باشد اما با توجه به اینکه سرور مجازی یک نوع سرویس مدیریت نشده می باشد باید شما با موارد فنی و مدیریت آن آشنا باشید تا در زمان وجود مشکل در وبسرور و موارد مشابه بتوانید آن را حل کنید.

در صورتی که شما با مدیریت سرور آشنایی ندارید، می توانید مدیریت سرور را به تیم پشتیبانی فایر سرور بسپارید.

در سرور مجازی شما می توانید نسخه های مختلف سیستم عامل های لینوکسی مانند Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora و سیستم عامل ویندوز مانند Windows Server 2016, Windows Server 2019 را نصب و استفاده نمایید. 

پیشنهاد فایرسرور، سرور مجازی با مشخصات حداقل 4 گیگ رم و 2 هسته پردازنده می باشد.

مشتریان سازمانی

برخی از مشتریان خصوصی و سازمانی که ما را انتخاب کرده اند

فایر سرور ارائه دهنده سرور مجازی ایران ترافیک نامحدود

سرور مجازی ایران

در سرور مجازی ایران تمام نرم افزار های ویندوزی و لینوکسی متناسب با سیستم عامل سرور شما، قابل اجرا می باشد، مثلا اگر شما از Node.js و Laravel یا Python استفاده می کنید می توانید آن را روی سرور مجازی ایران راه اندازی کنید، یا اکر نیازمند برنامه ویندوزی هستید که 24 ساعت شبانه روز برای کاربرانتان خدمات آنلاین ارائه کند می توانید از سرور مجازی ایران استفاده کنید.

خرید سرور مجازی ایران تحویل آنی

بعد از خرید سرور مجازی ایران تحویل تحویل آنی خواهد بود و نهایتا بعد از 15 الی 60 دقیقه اطلاعات آن برایتان ایمیل خواهد شد. با خرید vps ایران سرویسی با منابع کاملا اختصاصی با کیفیت و آپتایم بالا که مجازی سازی آن توسط VMware ESXi بر روی سخت افزار سرور های نسل جدید شرکت HPE انجام شده است برایتان ارائه خواهد شد، که می توانید از cPanel و Plesk و DirectAdmin و سایر پنل های هاستینگ نیز روی آن با تهیه لایسنس اشتراکی یا اورجینال استفاده نمایید.

سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ

سرور مجازی ایران در آسیاتک با پورت های 1Gbps و 10Gbps قابل ارائه می باشد که پینگ تایم بسیار مناسبی نسبت به کاربران ایرانی دارد، برای دریافت ترافیک نیم بها نیز می توانید از این لینک جهت ثبت نام کاربران حقوقی و حقیقی در وبسایت سامانه درخواست خدمات سازمان فناوری اطلاعات ایران استفاده نمایید.