سرور مجازی

سرور مجازی ویندوز و سرور مجازی لینوکس

سرور مجازی ایران با آپتایم 99%، فایر سرور ارائه دهنده سرور مجازی VPS ویندوز و لینوکس در ایران و آلمان و فنلاند، هلند و سایر نقاط جهان می باشد. استفاده از سخت افزار های قدرتمند HP نسل G8 G9 G10 و درایو های SSD و NVMe قدرتمند شرکت های HPE, Intel, Samsung حس خوب همیشه در دسترس بودن را برایتان به خاطر می آورد.VPS فایرسرور از سیستم عامل های لینوکسی CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora, Issable و سایر توزیع های لینوکسی و ویندوز سرور 2012, 2016 , 2019 و اکثر سیستم عامل های موجود را پشتیبانی می کند.شما در خرید VPS می توانید انتخاب کنید که چه سیستم عاملی را مورد نیاز دارید.

خرید سرور مجازی ایران

در صورتی که قصد خرید سرور مجازی ایران را دارید ما در فایرسرور می توانیم میزبان شما باشیم و خدماتی با کیفیت با پشتیبانی خدمتتان ارائه کنیم، فایرسرور ارائه دهنده سرور مجازی ایران از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد می باشد.نصب سی پنل در سرور مجازی ایران نیز پذیرفته می شود.

خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان فایرسرور بر روی دیتاسنتر Hetzner آلمان ارائه می شود. این دیتاسنتر نزد ایرانیان بسیار نام آشنا می باشد به خصوص با توجه به قیمت مناسب سرورهای مجازی از این دیتاسنتر و قوانین مناسب آن یکی از بهترین گزینه ها برای هاستینگ و میل سرور به شمار می رود.برای خرید سرور مجازی آلمان و خرید سرور مجازی اروپا می توانید از طریق مشاهده پلان ها اقدام نمایید.