سرور مجازی ایرانسل

دیتاسنتر ایرانسل در خرداد ماه سال 1399 با سرمایه 1100 میلیارد افتتاح گردید.این مرکز داده که ۴۰۷ رک دارد و مساحتش به ۱۵۱۸ متر می‌رسد، با سرمایه‌گذاری ۱۱۰۰ میلیارد تومانی ظرف ۹ ماه ایجاد شده است که به گفته وزیر ارتباطات، ظرفیت مراکز داده کشور را تا ۲۵ درصد افزایش می‌دهد. ایرانسل در این رویداد اعلام کرد که از آخرین فناوری‌های جهان برای ساخت این دیتاسنتر استفاده شده است. این مرکز داده در کلاس مراکز داده «مقیاس بزرگ» قرار می‌گیرد. با خرید سرور مجازی ایرانسل از این مرکز داده به کیفیت مطلوبی دست خواهید یافت که فعلا این خدمات برای مجموعه های حقوقی ارائه می شود.

IRAN VPS
سرور مجازی ایران

فروش سرور مجازی ایران از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد توسط مجازی ساز VMware Esxi و استفاده از درایو های NVMe و SSD بر روی سخت افزار سرور های قدرتمند شرکت HPE انجام می پذیرد.

شروع قیمت از

199,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Germany VPS
سرور مجازی آلمان

ارائه سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر با استفاده از درایو های NVMEe، مناسب انواع سرویس های میزبانی می باشد.VPS هتزنر نسبت به ایران بهترین پینگ تایم را دارد.وی پی اس هتزنر دارای پورت 1گیگابیتی اشتراکی است.سرور مجازی Hetzner برای وبسایت و اپلیکیشن شما بهترین انتخاب باشد.

شروع قیمت از

299,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
United State VPS
سرور مجازی آمریکا

خدمات سرور مجازی آمریکا به صورت ابری از دیتاسنتر هتزنر ارائه می شود، این سرور ها در دیتاسنتر هتزنر واقع در منطقه Ashburn, Virginia (USA) می باشد که با استفاده از پردازنده AMD و استوریج های قدرتمند NVMe در حال ارائه خدمات می باشد.

شروع قیمت از

299000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Storage VPS
سرور مجازی استوریج ایران

فروش سرور مجازی استوریج برای نگهداری فایل های حجیم و مناسب سایت های دانلود از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد، با پورت 1گیگ و 10گیگ.شما با خرید VPS ایران از فایر سرور با آرامش می توانید در مسیر پیشرفت وبسایتتان تلاش کنید و نگران آپتایم سرور مجازی حجیم خود نباشید.

شروع قیمت از

350,000 ماهانه

مشاهده پلن