سرور مجازی پارس آنلاین

شما می توانید برای خرید سرور مجازی پارس آنلاین با ترافیک نامحدود با فایر سرور در تماس باشید، فایر سرور یکی از ارائه دهندگان vps پارس آنلاین با ترافیک نامحدود است، تجهیزات و سخت افزار قرار داده شده در این دیتاسنتر جهت میزبانی سرویس های شما در مالکیت فایر سرور قرار دارد.vps parsolnine مناسب برای میزبانی انواع وبسایت، وب اپلیکیشن، سرور سی پنل و موارد مشابه می باشد.
IRAN VPS
سرور مجازی ایران

فروش سرور مجازی ایران از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد توسط مجازی ساز VMware Esxi و استفاده از درایو های NVMe و SSD بر روی سخت افزار سرور های قدرتمند شرکت HPE انجام می پذیرد.

شروع قیمت از

199,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Germany VPS
سرور مجازی آلمان

ارائه سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر با استفاده از درایو های NVMEe، مناسب انواع سرویس های میزبانی می باشد.VPS هتزنر نسبت به ایران بهترین پینگ تایم را دارد.وی پی اس هتزنر دارای پورت 1گیگابیتی اشتراکی است.سرور مجازی Hetzner برای وبسایت و اپلیکیشن شما بهترین انتخاب باشد.

شروع قیمت از

299,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
United State VPS
سرور مجازی آمریکا

خدمات سرور مجازی آمریکا به صورت ابری از دیتاسنتر هتزنر ارائه می شود، این سرور ها در دیتاسنتر هتزنر واقع در منطقه Ashburn, Virginia (USA) می باشد که با استفاده از پردازنده AMD و استوریج های قدرتمند NVMe در حال ارائه خدمات می باشد.

شروع قیمت از

299000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Storage VPS
سرور مجازی استوریج ایران

فروش سرور مجازی استوریج برای نگهداری فایل های حجیم و مناسب سایت های دانلود از دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد، با پورت 1گیگ و 10گیگ.شما با خرید VPS ایران از فایر سرور با آرامش می توانید در مسیر پیشرفت وبسایتتان تلاش کنید و نگران آپتایم سرور مجازی حجیم خود نباشید.

شروع قیمت از

350,000 ماهانه

مشاهده پلن