سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی ایران با آپتایم 99%، فایر سرور ارائه دهنده سرور اختصاصی Dedicated Server با انواع سیستم عامل ها و مجازی ساز های حرفه ای Vmware ESXI, Hyper-v،سرور اختصاصی ایران از آسیاتک برج میلاد،سرور اختصاصی آلمان از دیتاسنتر هتزنر، سرور اختصاصی هلند و سایر نقاط جهان می باشد. استفاده از سخت افزار های قدرتمند HP نسل G8 G9 G10 و درایو های SSD و NVMe قدرتمند شرکت های HPE, Intel, Samsung حس خوب همیشه در دسترس بودن را برایتان به خاطر می آورد.Dedicated Server فایرسرور از سیستم عامل های لینوکسی CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora, Issable و سایر توزیع های لینوکسی و ویندوز سرور 2012, 2016 , 2019 و اکثر سیستم عامل های موجود را پشتیبانی می کند.شما در خرید Dedicated Server می توانید انتخاب کنید که چه سیستم عاملی را مورد نیاز دارید.

IRAN Dedicated server
سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد میزبانی می شود، همچنین در نظر داشته باشید با توجه به اینکه ما تو دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد رک و زیرساخت شبکه اختصاصی داریم، مدیریت شبکه و ارائه خدمات پشتیبانی بی وقفه از طریق دسترسی مستقیم به تجهیزات خودمون تو دیتاسنتر برامون آسان تر هست و کاربرامون از این موضوع بهره مند هستند.

شروع قیمت از

2,850,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن
Germany Dedicated server
سرور اختصاصی آلمان

سرور مجازی اختصاصی آلمان در دیتاسنتر Hetzner آلمان ارائه می شود. این دیتاسنتر نزد ایرانیان نامی بسیار آشنا می باشد به خصوص با توجه به قیمت مناسب سرور اختصاصی در این دیتاسنتر و قوانین مناسب آن یکی از بهترین گزینه ها برای هاستینگ و میل سرور به شمار می رود.برای خرید سرور اختصاصی آلمان Dedicated Server و خرید اختصاصی اروپا می توانید از طریق مشاهده پلان ها اقدام نمایید.

شروع قیمت از

1,650,000 تومان ماهانه

مشاهده پلن

مشتریان سازمانی

برخی از مشتریان خصوصی و سازمانی که ما را انتخاب کرده اند

امتیاز کل 1/5 - (1 امتیاز)